Limitovaná edice OK100 (PODEPSANÁ KNIHA + KALENDÁŘ + KLÍČENKA)

Pro největší fanoušky jsme připravili zvýhodněný set, který obsahuje knihu, kalendář a klíčenku.

 

KNIHA (podepsaná)

Tato kniha je jedinečným projektem bývalých zaměstnanců ČSA, jejich příbuzných a fanoušků, který spojuje módu a historii. Stylem fashion-foto přináší poutavý pohled na unikátní historii uniforem Československých aerolinií. V roli modelek se představují bývalé zaměstnankyně, jejich dcery a vnučky, které se narodily díky seznámení svých předků, pracujících v této společnosti.

Součástí knihy je také ilustrovaná příloha, která zobrazuje kompletní přehled používaných uniforem a jejich variant, včetně těch, které nejsou zachyceny v hlavní části knihy.

Více o tomto projektu se dozvíte na webu www.ok100.cz

 

KALENDÁŘ

Kalendář je součástí projektu, který připravili bývalí zaměstnanci, jejich rodinní příslušníci a příznivci této společnosti. Kalendář začíná již v říjnu 2023 a obsahuje 16 listů, které prezentují historii módy letového a pozemního personálu národního dopravce.

Velikost kalendáře je 420 x 297 mm (formát A3). Lze jej zavěsit vertikálně díky poutku na krátké straně.

 

KLÍČENKA

Textilní klíčenka Czechoslovak Airlines byla vytvořena u příležitosti 100. výročí páté nejstarší aerolinie světa. Z jedné strany je na klíčence dobovým fontem vyobrazeno staré logo ČSA. Z druhé strany pak naleznete alternativní logo projektu OK100.

JE MOŽNÉ, ŽE VE STŘEDU NEBO VE ČTVRTEK VEČER NĚKOLIK SETŮ PO INVENTUŘE JEŠTĚ NASKLADNÍME. UDĚLÁME PRO TO MAXIMUM

54,90 

Není skladem

Více o tomto projektu se dozvíte na webu www.ok100.cz

Móda na palubách Československých (kniha + kalendář + klíčenka)

Více o jednotlivých produktech se dozvíte na následujících stránkách:
Kniha
Kalendář

Balení o velikosti A3 obsahuje: 1 x Kniha „Móda na palubách“, 1 x Kalendář „Móda na palubách a 1 x klíčenka Czechoslovak Airlines

Knihu a kalendář pro nás vytiskla tiskárna Daniel

 

DOPRAVA
Cena je bez dopravy. Objednané zboží zasíláme přes Zásilkovnu na výdejní místa nebo domácí doručení (Home Delivery/HD). Odesíláme v pondělí a ve čtvrtek s dodáním na výdejní místo nebo k vám domů v úterý a v pátek. Cena za dopravu se přičte v pokladně před finální platbou. Cena na výdejní místo v ČR je od 59 Kč, výdejní místo SK je od 69 Kč. Cena se může měnit podle tarifů dopravců.

VÍCE O PROJEKTU OK100