Limitovaná edice OK100 (KNIHA + KALENDÁŘ + KLÍČENKA)

Pro největší fanoušky jsme připravili zvýhodněný set, který obsahuje knihu, kalendář a klíčenku.

 

KNIHA

Tato kniha je jedinečným projektem bývalých zaměstnanců ČSA, jejich příbuzných a fanoušků, který spojuje módu a historii. Stylem fashion-foto přináší poutavý pohled na unikátní historii uniforem Československých aerolinií. V roli modelek se představují bývalé zaměstnankyně, jejich dcery a vnučky, které se narodily díky seznámení svých předků, pracujících v této společnosti.

Součástí knihy je také ilustrovaná příloha, která zobrazuje kompletní přehled používaných uniforem a jejich variant, včetně těch, které nejsou zachyceny v hlavní části knihy.

Více o tomto projektu se dozvíte na webu www.ok100.cz

 

KALENDÁŘ

Kalendář je součástí projektu, který připravili bývalí zaměstnanci, jejich rodinní příslušníci a příznivci této společnosti. Kalendář začíná již v říjnu 2023 a obsahuje 16 listů, které prezentují historii módy letového a pozemního personálu národního dopravce.

Velikost kalendáře je 420 x 297 mm (formát A3). Lze jej zavěsit vertikálně díky poutku na krátké straně.

 

KLÍČENKA

Textilní klíčenka Czechoslovak Airlines byla vytvořena u příležitosti 100. výročí páté nejstarší aerolinie světa. Z jedné strany je na klíčence dobovým fontem vyobrazeno staré logo ČSA. Z druhé strany pak naleznete alternativní logo projektu OK100.

1 490 

Skladem

Více o tomto projektu se dozvíte na webu www.ok100.cz

Móda na palubách Československých (kniha + kalendář + klíčenka)

Více o jednotlivých produktech se dozvíte na následujících stránkách:
Kniha
Kalendář

Balení o velikosti A3 obsahuje: 1 x Kniha „Móda na palubách“, 1 x Kalendář „Móda na palubách a 1 x klíčenka Czechoslovak Airlines

Knihu a kalendář pro nás vytiskla tiskárna Daniel

 

DOPRAVA
Cena je bez dopravy. Objednané zboží zasíláme přes Zásilkovnu na výdejní místa nebo domácí doručení (Home Delivery/HD). Odesíláme v pondělí a ve čtvrtek s dodáním na výdejní místo nebo k vám domů v úterý a v pátek. Cena za dopravu se přičte v pokladně před finální platbou. Cena na výdejní místo v ČR je od 59 Kč, výdejní místo SK je od 69 Kč. Cena se může měnit podle tarifů dopravců.

VÍCE O PROJEKTU OK100